Rynek Wtórny apartamenty gotowe
do zarabiania
Wyszukaj apartament
Karpacz Dwupoziomowy
935218.98 PLN
PLN/m2
Powierzchnia 54.43 m2
Pokoje 3
Piętro Parter
Rentowność
Rok budowy: 2022
Stan: wykończony i wyposażony
Dwupoziomowy apartament z własnym ogrodem i widokiem na góry w nowo oddanej inwestycji Kameralny obiekt w cichej i spokojnej dzielnicy Karpacza składający się z 4 oddzielnych lokali w zabudowie szeregowej.
Oferujemy:
 • mieszkanie o powierzchni 54,43 m2 które na I poziomie oferuje przestronny salon z bezpośrednim wyjściem na taras/ogród oraz łazienkę. II poziom składa się z dwóch przestronnych sypialni i łazienki.
 • do lokalu przynależy miejsce postojowe przy budynku
 • mieszkanie wykończone i wyposażone z dbałością o każdy szczegół- gotowy do wynajmowania- Kupujesz i od razu możesz zarabiać
 • świetna inwestycja dla osób które chcą się kredytować, ponieważ jest to lokal mieszkalny nie użytkowy,
 • cena BRUTTO za całość: apartament, wykończenie/ wyposażenie, miejsce postojowe i prywatny ogród: 935 218,98 zł
 • zapytaj
  Zapoznałem/am się z polityką prywatności, która zawiera m.in. następujące informacje: cel, zakres i czas przetwarzania danych, przysługujące mi prawa, informacje o Administratorze Danych Osobowych (ADO), którym jest Lupusco, ul. Łukowa 31B, 54-034 Wrocław, z siedzibą przy ul. Łukowej 31B, 54-034 Wrocław.
  Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu adres e-mail) w celu nawiązania kontaktu oraz przekazywania informacji handlowych, marketingowych oraz promocyjnych związanych z działalnością gospodarczą Lupusco w całym okresie przetwarzania moich danych.
  Call Now ButtonZADZWOŃ