Rynek Wtórny apartamenty gotowe
do zarabiania
Wyszukaj apartament
Szklarska Poręba Hit sprzedażowy w Szklarskiej Porębie
54878050 PLN
14441.60 PLN/m2
Powierzchnia 38 m2
Pokoje 2
Piętro Parter
Rentowność
Rok budowy: 2021
Stan: SPRZEDANE
Stone Hill to kompleks 4 budynków, położonych w samym centrum Szklarskiej Poręby. Proponowany apartament znajduje się na parterze budynku B. Do lokalu przynależy taras oraz ogrodzony ogródek. Lokal w stanie deweloperskim - możliwość wykończenia oraz wyposażenia za pomocą zaprzyjaźnionych z nami firm wykończeniowych.
Na terenie kompleksu za chwilę zostanie uruchomiona część rekreacyjna, składająca się z basenu, jacuzzi, saun itp. Cena za całość apartament + miejsce postojowe zewnętrzne 548.780,50 zł netto. Na zakup wystawiana faktura VAT 23%.
zapytaj
Zapoznałem/am się z polityką prywatności, która zawiera m.in. następujące informacje: cel, zakres i czas przetwarzania danych, przysługujące mi prawa, informacje o Administratorze Danych Osobowych (ADO), którym jest Lupusco, ul. Łukowa 31B, 54-034 Wrocław, z siedzibą przy ul. Łukowej 31B, 54-034 Wrocław.
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu adres e-mail) w celu nawiązania kontaktu oraz przekazywania informacji handlowych, marketingowych oraz promocyjnych związanych z działalnością gospodarczą Lupusco w całym okresie przetwarzania moich danych.
ZADZWOŃ