=
zarządzanie
najmem
inwestowanie
i
finansowanie
wykończenie
pod klucz
Wyszukaj apartament
DLACZEGO WARTO INWESTOWAĆ W APARTAMENT
1
Zysk Przychody z wynajmu apartamentów często wielokrotnie przewyższają najlepsze lokaty bankowe i fundusze inwestycyjne.
2
Bezpieczeństwo Własny apartament to bezpieczeństwo inwestycji wielokrotnie wyższe niż akcje, fundusze inwestycyjne lub obligacje.
3
Komfort Posiadając własny apartament, oprócz korzyści z najmu możesz z niego korzystać samodzielnie i komfortowo wypoczywać
Finansowanie
Wykorzystując wieloletnie doświadczenia naszego partnera z rynku usług finansowych, wyspecjalizowanego w doradztwie kredytowym umożliwiamy skorzystanie z jego pomocy w procesie finansowania inwestycji. Doradca towarzyszyć Ci będzie podczas całego procesu pozyskiwania kredytu. Wykorzystując jego wiedzę i doświadczenie, oszczędzasz swój czas. Kompleksowe wsparcie ekspertów zapewnia wygodę oraz bezpieczeństwo podejmowanych działań kredytowych i szeroki wybór ofert z najlepszych banków.
Wykończenie pod klucz
Oferujemy współpracę z firmami, które świadczą usługi w zakresie kompleksowego wykończenia i aranżacji wnętrz. Skorzystanie z tej oferty umożliwia wprowadzenie się do już gotowego apartamentu, zaprojektowanego i wykonanego zgodnie z Państwa preferencjami. Dzięki wykwalifikowanej kadrze zarządzającej, projektantom, kosztorysantom i koordynatorom uzyskacie Państwo profesjonalną obsługę oraz kompleksowe podejście do zagadnień z zakresu wykończenia wnętrz.
Zobacz więcej
Zarządzanie
Większość oferowanych przez nas inwestycji oferuje zarządzanie najmem przez dewelopera lub wyspecjalizowaną firmę. To bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala właścicielowi na wyłączenie się z obsługi wynajmu. W tej opcji obsługa najmu, wydawanie kluczy, sprzątanie, opieka nad gośćmi podczas pobytu oraz bieżące drobne naprawy są po stronie operatora. Również rezerwacje oraz promocja i reklama apartamentów realizowaną są w ramach obsługi. Właścicielowi pozostaje jedynie comiesięczne wystawianie faktur.
Zobacz więcej
Wypełnij i wyślij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z tobą
Zapoznałem/am się z polityką prywatności, która zawiera m.in. następujące informacje: cel, zakres i czas przetwarzania danych, przysługujące mi prawa, informacje o Administratorze Danych Osobowych (ADO), którym jest Lupusco, ul. Łukowa 31B, 54-034 Wrocław, z siedzibą przy ul. Łukowej 31B, 54-034 Wrocław.
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu adres e-mail) w celu nawiązania kontaktu oraz przekazywania informacji handlowych, marketingowych oraz promocyjnych związanych z działalnością gospodarczą Lupusco w całym okresie przetwarzania moich danych.