=
Rynek Wtórny apartamenty gotowe
do zarabiania
Wyszukaj apartament
Gdynia Orłowo Komfortowy, z ogródkiem
1200000 PLN
PLN/m2
Powierzchnia 57.61 m2
Pokoje
Piętro Parter
Rentowność
Rok budowy:
Stan: SPRZEDANE
Apartament znajduje się w nadmorskiej dzielnicy Gdyni Orłowo, na prestiżowym osiedlu Nowe Orłowo przy ul. Kiedronia. Jest usytuowany na parterze apartamentowca i posiada swój prywatny taras z ogródkiem. Powierzchnia użytkowa jego to 57,61m2, z przynależnymi pomieszczeniami czyli z komórką lokatorską. Apartament składa się z sypialni, łazienki i salonu z kuchnią. Jest urządzony w wysokim standardzie (meble Kler, sprzęt kuchenny firmy Samsung i Bosch). Do mieszkania należy miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

Apartamentowce otacza zaaranżowana zieleń, pielęgnowana przez odpowiednie firmy, a nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwa całodobowa ochrona wraz z systemem monitoringu. Właściciele apartamentów mogą korzystać z siłowni, sauny i sali relaksacyjnej ze stołem bilardowym, które znajdują się w budynku obok. Na osiedlu znajdują się też mini place zabaw dla dzieci.

Do głównych atrakcji Orłowa należy molo i okolice klifu, umożliwiające spacery i wycieczki rowerowe. Z uwagi na bliskość Zatoki Gdańskiej, centrum Gdyni i Sopotu stanowi bardzo atrakcyjną lokalizację dla wszelkiego rodzaju inwestycji. Blisko do restauracji i galerii Klif.

>>> Odległość od plaży i mola - 450m (5min spacerkiem)
>>> szkoła podstawowa - 150 m
>>> przedszkole - 500 m
>>> przystanek SKM - 600 m
>>> Stadion Miejski - 2,1 km
>>> Gdynia Arena - 2,5 km
>>> Dworzec PKP Gdynia Gł. - 4,8km
>>> Lotnisko - 12 km
zapytaj
Zapoznałem/am się z polityką prywatności, która zawiera m.in. następujące informacje: cel, zakres i czas przetwarzania danych, przysługujące mi prawa, informacje o Administratorze Danych Osobowych (ADO), którym jest Lupusco, ul. Łukowa 31B, 54-034 Wrocław, z siedzibą przy ul. Łukowej 31B, 54-034 Wrocław.
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu adres e-mail) w celu nawiązania kontaktu oraz przekazywania informacji handlowych, marketingowych oraz promocyjnych związanych z działalnością gospodarczą Lupusco w całym okresie przetwarzania moich danych.