Rynek Wtórny apartamenty gotowe
do zarabiania
Wyszukaj apartament
Szklarska Poręba Najlepsza lokalizacja w Szklarskiej Porębie
609756.09 PLN
14937.67 PLN/m2
Powierzchnia 40.82 m2
Pokoje 2
Piętro 1
Rentowność
Rok budowy: 2023
Stan: SPRZEDANE
Stone Hill to kompleks 4 budynków, położonych w samym centrum Szklarskiej Poręby. Największą zaletą inwestycji jest jej lokalizacja, ponieważ do głównej ulicy z restauracjami mamy 200 m, a do największego wyciągu w Szklarskiej Porębie (Szrenica Ski Arena) tylko 800 m. Na sprzedaż apartament 2 pok. o powierzchni 40,82 m2 znajdujący się na 1 piętrze budynku D. Do lokalu przynależy balkon, miejsce postojowe zewnętrzne oraz komórka lokatorska.
Lokal w stanie deweloperskim - możliwość wykończenia oraz wyposażenia za pomocą zaprzyjaźnionych z nami firm wykończeniowych. Apartament znajduje się w kompleksie kilku budynków, na terenie zamkniętym i monitorowanym, do dyspozycji właścicieli jest kryty basen i bogata strefę SPA & Wellness (strefa wodna będzie oddana do użytku i dostępna dla właścicieli w pierwszym kwartale 2023 roku), strefa wypoczynku, plac zabaw, miejsce do wypoczynku na zewnątrz.

Cena za całość apartament, miejsce postojowe zewnętrzne i komórka lokatorska: 609756,09 zł netto. Na zakup wystawiana faktura VAT 23%.
zapytaj
Zapoznałem/am się z polityką prywatności, która zawiera m.in. następujące informacje: cel, zakres i czas przetwarzania danych, przysługujące mi prawa, informacje o Administratorze Danych Osobowych (ADO), którym jest Lupusco, ul. Łukowa 31B, 54-034 Wrocław, z siedzibą przy ul. Łukowej 31B, 54-034 Wrocław.
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu adres e-mail) w celu nawiązania kontaktu oraz przekazywania informacji handlowych, marketingowych oraz promocyjnych związanych z działalnością gospodarczą Lupusco w całym okresie przetwarzania moich danych.
ZADZWOŃ