Rynek Wtórny apartamenty gotowe
do zarabiania
Wyszukaj apartament
Świeradów Zdrój Holiday Mountain Residence n.43
447154.47 PLN
PLN/m2
Powierzchnia 32.33 m2
Pokoje 2
Piętro 2
Rentowność
Rok budowy: 2019
Stan: wykończony i wyposażony
Na sprzedaż apartament w jednej z najbardziej obłożonej inwestycji w Świeradowie Zdrój- Holiday Residence znajdującej się w samym centrum, przy wejściu na deptak. Lokal 2 pok. o optymalnej powierzchni 32,33 m2, wykończony i wyposażony, gotowy do wynajęcia. Nowy właściciel może przejąć rezerwacje na okres ferii i od razu zacząć zarabiać. Apartament z widokiem na góry. Do lokalu przynależy balkon oraz miejsce postojowe zewnętrzne. Doskonały jako inwestycja pod wynajem lub jako własny apartament. W budynku znajduje się biuro obsługi operatora obsługującego turystów.
Cena za całość: apartament + wykończenie + miejsce postojowe: 447 154,47 zł | Na zakupu wystawiana faktura VAT 23% (podane ceny netto)
zapytaj
Zapoznałem/am się z polityką prywatności, która zawiera m.in. następujące informacje: cel, zakres i czas przetwarzania danych, przysługujące mi prawa, informacje o Administratorze Danych Osobowych (ADO), którym jest Lupusco, ul. Łukowa 31B, 54-034 Wrocław, z siedzibą przy ul. Łukowej 31B, 54-034 Wrocław.
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu adres e-mail) w celu nawiązania kontaktu oraz przekazywania informacji handlowych, marketingowych oraz promocyjnych związanych z działalnością gospodarczą Lupusco w całym okresie przetwarzania moich danych.
ZADZWOŃ