Rynek Wtórny apartamenty gotowe
do zarabiania
Wyszukaj apartament
Świeradów Zdrój Holiday Mountain Residence n.62
242250 PLN
8500 PLN/m2
Powierzchnia 29.09 m2
Pokoje 2
Piętro 3
Rentowność
Rok budowy: 2019
Stan: SPRZEDANE
Nowy apartament w budynku Holiday Residence w Świeradowie Zdrój - wykończony i wyposażony, z własnym miejscem parkingowym. To nowy obiekt tuż obok głównego deptaka i centrum kurortu. Doskonały jako inwestycja pod wynajem lub jako własny apartament w górach. W budynku znajduje się biuro obsługi operatora obsługującego turystów. | Cena za całość: apartament + wykończenie + miejsce postojowe: 313 550,00 zł | Na zakupu wystawiana faktura VAT 23% (podane ceny netto)
zapytaj
Zapoznałem/am się z polityką prywatności, która zawiera m.in. następujące informacje: cel, zakres i czas przetwarzania danych, przysługujące mi prawa, informacje o Administratorze Danych Osobowych (ADO), którym jest Lupusco, ul. Łukowa 31B, 54-034 Wrocław, z siedzibą przy ul. Łukowej 31B, 54-034 Wrocław.
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu adres e-mail) w celu nawiązania kontaktu oraz przekazywania informacji handlowych, marketingowych oraz promocyjnych związanych z działalnością gospodarczą Lupusco w całym okresie przetwarzania moich danych.
Call Now ButtonZADZWOŃ