=
Rynek Wtórny apartamenty gotowe
do zarabiania
Wyszukaj apartament
Dodaj apartament
1 2 5 6 7
Karpacz nowy obiekt
350311.50 PLN
9450 PLN/m2
Powierzchnia 37.07 m2
Pokoje 2
Piętro Parter
Rentowność
Rok budowy: 2021
Stan: SPRZEDANE
Nowy apartament w najnowszym obiekcie
  • stan deweloperski
  • Szukasz apartamentu na sprzedaż w Karpaczu, Szklarskiej Porębie, Świeradowie-Zdroju?
    Szukasz apartamentu inwestycyjnego z rynku wtórnego?
    Zobacz pełną ofertę dostępnych lokali.

  • powierzchnia 37,07 m2
  • 2 pokoje, balkon
  • ciekawy i bardzo ustawny rozkład
  • w budynku sauna, narciarnia i rowerownia
  • recepcja Sun & Snow w budynku
  • cena za całość: apartament + miejsce postojowe: 385 311,50 zł
  • na zakupu wystawiana faktura VAT 23% (podane ceny netto)
  • więcej
    Świeradów Zdrój Holiday Mountain Residence n.42
    342486.00 PLN
    10600 PLN/m2
    Powierzchnia 32.31 m2
    Pokoje 2
    Piętro 2
    Rentowność
    Rok budowy: 2019
    Stan: SPRZEDANE
    Nowy apartament w budynku Holiday Residence w Świeradowie Zdrój. To nowy obiekt tuż obok głównego deptaka i centrum kurortu.

    Szukasz apartamentu na sprzedaż w Karpaczu, Szklarskiej Porębie, Świeradowie-Zdroju?
    Szukasz apartamentu inwestycyjnego z rynku wtórnego?
    Zobacz pełną ofertę dostępnych lokali.

    Doskonały jako inwestycja pod wynajem lub jako własny apartament w górach. W budynku znajduje się biuro obsługi operatora obsługującego turystów. | Cena za całość: apartament + wykończenie + miejsce postojowe: 454 876,50 zł | Na zakupu wystawiana faktura VAT 23% (podane ceny netto)
    więcej
    Karpacz Wykończony i wyposażony
    404069 PLN
    10300 PLN/m2
    Powierzchnia 39.23 m2
    Pokoje 2
    Piętro 1
    Rentowność
    Rok budowy: 2019
    Stan: SPRZEDANE
    Komfortowy apartament w działającym obiekcie:
  • duży balkon o pow. prawie 10 m2
    Szukasz apartamentu inwestycyjnego z rynku wtórnego?
    Zobacz pełną ofertę dostępnych lokali.

  • widok na Gołębiewskiego, Karpacz i kotlinę
  • w budynku strefa SPA, basen, jacuzzi i 3 sauny
  • cena za całość: apartament + wykończenie + miejsce postojowe: 499 683,00 zł
  • na zakupu wystawiana faktura VAT 23% (podane ceny netto)
  • więcej
    Świeradów Zdrój Holiday Mountain Residence n.27
    30827500 PLN
    9500 PLN/m2
    Powierzchnia 32.45 m2
    Pokoje 2
    Piętro 1
    Rentowność
    Rok budowy: 2019
    Stan: SPRZEDANE

    Szukasz apartamentu inwestycyjnego z rynku wtórnego?
    Zobacz pełną ofertę dostępnych lokali.

    Doskonały jako inwestycja pod wynajem lub jako własny apartament w górach. W budynku znajduje się biuro obsługi operatora obsługującego turystów. | Cena za całość: apartament + wykończenie + miejsce postojowe: 404665.00 zł | Na zakupu wystawiana faktura VAT 23% (podane ceny netto)
    więcej
    Karpacz Dwa poziomy elegancji
    1190000.00 PLN
    PLN/m2
    Powierzchnia 90.56 m2
    Pokoje 3
    Piętro 2
    Rentowność
    Rok budowy: 2021
    Stan: SPRZEDANY
    Najlepszy apartament w doskonałym obiekcie
  • parter: salon z aneksem kuchennym i wysokim przeszkleniem, sypialnia i łazienka
    Szukasz apartamentu inwestycyjnego z rynku wtórnego?
    Zobacz pełną ofertę dostępnych lokali.

  • piętro: przestronna sypialnia z odkrytymi belkami stropowymi które nadają niepowtarzalnego klimatu, łazienka z wanną
  • wykończony i wyposażony - można od razu wynajmować i zarabiać, albo mieć swój własny apartament w górach
  • ekskluzywne wykończenie i wyposażenie na najwyższym poziomie
  • klimatyzacja na I i II poziomie
  • duży balkon, okalający cały apartament o powierzchni ponad 17 m2
  • do lokalu przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym
  • w budynku sauna, narciarnia i rowerowania
  • cena netto za całość: apartament, wykończenie i wyposażenie, miejsce postojowe w garażu: 1 190 000,00 zł
  • na zakupu wystawiana faktura VAT 23% (podane ceny netto)
  • więcej
    Karpacz Tylko dla orłów
    1718640 PLN
    24000 PLN/m2
    Powierzchnia 71.61 m2
    Pokoje 3
    Piętro 2-3
    Rentowność
    Rok budowy: 2023
    Stan: SPRZEDANY
    Wyjątkowy apartament w ekskluzywnej inwestycji
  • najpiękniejszy 2 poziomowy apartament w budynku ze Strefą SPA
    Szukasz apartamentu inwestycyjnego z rynku wtórnego?
    Zobacz pełną ofertę dostępnych lokali.

  • piętro: przestronna sypialnia, z łazienką
  • duży balkon, okalający cały apartament o powierzchni ponad 14 m2
  • fantastyczne widoki na Śnieżkę i Kotlinę Jeleniogórską
  • okna z profili aluminiowych z systemem HS
  • indywidualna instalacja fotowoltaiczna 5 KWh
  • system nowoczesnych żaluzji
  • ogrzewanie podłogowe
  • system SmartHome – zdalne sterowanie apartamentem z aplikacji
  • duża komórka lokatorska
  • miejsce Parkingowe z możliwością ładowania samochodów elektrycznych
  • autorski projekt wykończenia wnętrz inspirowany projektami Hectora Barroso
  • kompletne wyceny prac wykończeniowych
  • najlepsza lokalizacja w Karpaczu
  • najbliżej 2 stacji narciarskich Winterpol i Ski Arena
  • tuz przy granicy Karkonoskiego Parku Narodowego
  • w obiekcie strefa SPA & Wellness
  • cena netto 1 718 640 zł
  • na zakupu wystawiana faktura VAT 23% (podane ceny netto)
  • więcej
    739355.00 PLN
    PLN/m2
    Powierzchnia 51 m2
    Pokoje 3
    Piętro Parter
    Rentowność
    Rok budowy: 2021
    Stan: SPRZEDANY
    Apartament z ogródkiem w inwestycji oddanej w 2021 roku:

    Szukasz apartamentu inwestycyjnego z rynku wtórnego?
    Zobacz pełną ofertę dostępnych lokali.

  • lokal o powierzchni 51 m2 składa się z 2 sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki i przedpokoju
  • wykończony i wyposażony- gotowy do wynajmowania- Kupujesz i od razu możesz zarabiać
  • apartament dwustronny, z ekspozycją od strony zachodniej i północnej
  • od strony zachodnia sypialnia z wyjściem na prywatny ogród z widokiem na las o powierzchni 36 m2, od północnej wyjście na balkon o powierzchni 8 m2
  • do apartamentu przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym
  • w budynku sauna, narciarnia i rowerowania
  • apartament znajduje się w ostatnim budynku, na szczycie działki, przy samym lesie. Dzięki temu można się cieszyć niezakłóconą ciszą i spokojem
  • cena netto za całość: apartament, wykończenie i wyposażenie, miejsce postojowe w garażu, prywatny ogród: 739 355,00 zł
  • na zakupu wystawiana faktura VAT 23% (podane ceny netto)
  • więcej
    Świeradów Zdrój Tylko 350 m od stroku narciarskiego
    733010.00 PLN
    11500 PLN/m2
    Powierzchnia 63.74 m2
    Pokoje 3
    Piętro 2
    Rentowność
    Rok budowy: 2023
    Stan: SPRZEDANE
    Przestronny 3 pokojowy apartament z widokiem na las:
  • 2 piętro, 63,74 m2
    Szukasz apartamentu inwestycyjnego z rynku wtórnego?
    Zobacz pełną ofertę dostępnych lokali.

  • apartament dwustronny, z dwoma duży balonami o łącznej powierzchni 13,25 m2
  • duże przeszklenia
  • strefa relaksu i SPA w budynku.
  • do apartamentu przynależy komórka lokatorska oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym
  • cena za apartament + miejsce postojowe + komórka lokatorska 783 010,00 zł
  • na zakupu wystawiana faktura VAT 23% (podane ceny netto)
  • więcej
    Mielno Basen na dachu z widokiem na jezioro
    634550.00 PLN
    12950 PLN/m2
    Powierzchnia 49.12 m2
    Pokoje 2
    Piętro 1
    Rentowność
    Rok budowy: 2023
    Stan: SPRZEDANE
    Apartament nad morzem i nad jeziorem
  • olbrzymie przeszklenia z frontalnym widokiem na jezioro
    Szukasz apartamentu inwestycyjnego z rynku wtórnego?
    Zobacz pełną ofertę dostępnych lokali.

  • basen z wodą podgrzewaną pompami ciepła
  • klimatyzacja centralna
  • winda, recepcja i lobby w budynku
  • tylko 50 m do jeziora i 380 m do morza
  • cena netto 634 550,00 zł
  • na zakupu wystawiana faktura VAT 23% (podane ceny netto)
  • więcej
    Karpacz Dwupoziomowy
    1622988.10 PLN
    19990.00 PLN/m2
    Powierzchnia 81.19 m2
    Pokoje 3
    Piętro 2-3
    Rentowność
    Rok budowy: 2023
    Stan: SPRZEDANY
    Najlepszy apartament w ekskluzywnej inwestycji

    Szukasz apartamentu inwestycyjnego z rynku wtórnego?
    Zobacz pełną ofertę dostępnych lokali.

  • piętro: przestronna sypialnia z łazienką
  • nad sypialnią dodatkowa antresola
  • duży balkon, okalający cały apartament o powierzchni ponad 25 m2
  • najlepsza lokalizacja w Karpaczu
  • najbliżej 2 stacji narciarskich Winterpol i Ski Arena
  • tuz przy granicy Karkonoskiego Parku Narodowego
  • w obiekcie strefa SPA & Wellness
  • w cenie miejsce postojowe w garażu i duża komórka
  • cena netto 1 622 988,10 zł
  • na zakupu wystawiana faktura VAT 23% (podane ceny netto)
  • więcej
    Karpacz Karpatia 5c/21
    497490.00 PLN
    11500 PLN/m2
    Powierzchnia 43.26 m2
    Pokoje 2
    Piętro 2
    Rentowność
    Rok budowy: 2021
    Stan: SPRZEDANY
    PROMOCJA:
    NOWA CENA: 671 020,00 zł netto, RABAT: 70 297,50 zł netto

    Stara Cena: 741 317,50 zł netto

    Szukasz apartamentu inwestycyjnego z rynku wtórnego?
    Zobacz pełną ofertę dostępnych lokali.

    Nowy apartament w najnowszym obiekcie
  • apartament w trakcie wykańczania i wyposażania - oferta dotyczy lokalu gotowego
  • ekspozycja południowo-zachodnia
  • lokal z wysokimi pomieszczeniami, nawet do 4,2 co wyróżnia go na tle innych apartamentów
  • do apartamenty przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym
  • w budynku sauna, narciarnia i rowerownia
  • recepcja Sun & Snow w budynku
  • cena za całość: apartament + miejsce postojowe: 671 020,00 zł
  • na zakupu wystawiana faktura VAT 23% (podane ceny netto)
  • więcej
    Karpacz Triventi 16
    469404 PLN
    11800 PLN/m2
    Powierzchnia 39.78 m2
    Pokoje 2
    Piętro 1
    Rentowność
    Rok budowy: 2019
    Stan: SPRZEDANY
    Komfortowy apartament w działającym obiekcie:
  • duży balkon o pow. prawie 10 m2
    Szukasz apartamentu inwestycyjnego z rynku wtórnego?
    Zobacz pełną ofertę dostępnych lokali.

  • widok na Gołębiewskiego, Karpacz i kotlinę
  • 10 m od nowo wybudowanej restauracji
  • w budynku strefa SPA, basen, jacuzzi i 3 sauny
  • cena za całość: apartament + wykończenie + miejsce postojowe: 566 008,00 zł
  • na zakupu wystawiana faktura VAT 23% (podane ceny netto)
  • więcej
    Karpacz Triventi 105
    296058.00 PLN
    10600 PLN/m2
    Powierzchnia 27.93 m2
    Pokoje 2
    Piętro 3
    Rentowność
    Rok budowy:
    Stan: SPRZEDANY
    Apartamenty w inwestycji oddalonej 500 m do największego wyciągu w Karpaczu

    Szukasz apartamentu inwestycyjnego z rynku wtórnego?
    Zobacz pełną ofertę dostępnych lokali.

  • lokal 2 pokojowy o powierzchni 27,93 m2
  • wykończony i wyposażony
  • w budynku strefa jacuzzi, 3 sauny i salon masażu
  • Cena za całość z miejscem postojowym zewnętrznym: 371 332 zł + VAT
  • więcej
    Karpacz Świeżo po remoncie - gotowy do zarabiania.
    420.000 PLN
    16.588 PLN/m2
    Powierzchnia 25.32 m2
    Pokoje 1
    Piętro 0
    Rentowność
    Rok budowy:
    Stan: wykończony i wyposażony

    Apartament inwestycyjny w górach – Karpacz | wycofany

    Na sprzedaż wyjątkowy apartament inwestycyjny w górach, położony w prestiżowej inwestycji Triventi Mountain Residence w Karpaczu. To gotowy produkt inwestycyjny, znajdujący się blisko dwóch największych ośrodków narciarskich: Winterpol oraz Karpacz Ski Arena.

    Apartament znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Karpaczu – w bezpośrednim sąsiedztwie górskich szlaków, lasów oraz atrakcji turystycznych, które przyciągają turystów przez cały rok.

    Jeżeli interesuje Cię apartament inwestycyjny w górach, który można od razu wynajmować bez konieczności remontów i dodatkowych nakładów, ta oferta może być bardzo ciekawą propozycją zarówno pod wynajem krótkoterminowy, jak i prywatny apartament wakacyjny w Karkonoszach.

    Triventi Mountain Residence – apartament inwestycyjny blisko wyciągów

    Triventi Mountain Residence to nowoczesna inwestycja apartamentowa, która łączy górską naturę z komfortem nowoczesnego resortu. Duże przeszklenia, elegancka architektura oraz wyjątkowe położenie sprawiają, że inwestycja od lat cieszy się dużym zainteresowaniem turystów i inwestorów.

    Największym atutem lokalizacji jest bliskość dwóch największych wyciągów narciarskich w Karpaczu, co przekłada się na wysokie obłożenie apartamentów w sezonie zimowym.

    Najważniejsze atrakcje w pobliżu inwestycji

    • 5 minut spacerem do Winterpol,